Her gün çevrimiçi büyümene yardım edecek süper akıllı pazarlama yardımcın.

Desteklenen İşletim Sistemleri:        
Nasıl işlediğini burada görebilirsin
How It Works 2

İlgi alanlarınıza uygun, ilgili içerikleri keşfedin

Takipçilerinizin beğeneceği makale ve görüntüleri otomatik olarak keşfedin, tüm sosyal medya profillerinizde paylaşın ve zaman çizelgeniz işlesin!

How It Works 3

Kendi bloglarınızdan ve sayfalarınızdan içerik paylaşın

Web sitenizdeki, blogunuzdaki veya online mağazalardaki güncellemeleri inceleyin ve sosyal medya profillerinizde kolayca paylaşmak üzere, her güncelleme için hızlı, güzel iletiler oluşturun!

How It Works 4

Tüm içeriklerinizi önceden takvimlendirin

Tüm iletilerinizi önceden takvimlendirin ve en iyi zamanlarda veya seçeceğiniz zamanlarda otomatik olarak yayınlayın, zamandan ve emekten büyük tasarruf edin!

How It Works 5

Her sosyal ağ için özelleştirilmiş iletilere sahip olun

İletilerinizi tüm sosyal profilleriniz için otomatik olarak özelleştirin, iletileri her sosyal ağ için ayrı ayrı özelleştirme zahmetinden kurtulun!

Amazing Features 1
Beğendiğiniz konulara göre görüntüler alın
Amazing Features 2
Beğendiğiniz makaleleri paylaşmak için Chrome uzantısını kullanın
Amazing Features 3
Kendi RSS akışlarınızı ekleyin

19 Milyondan Fazla Kullanıcı

dünyanın her yerinden Crowdfire kullanıyor!💥

Crowdfire has transformed the way I use social media and it saves me a lot of time. Their mentions feature has helped me significantly increase my engagement rate, their analytics are very detailed, and it’s one of the only affordable social media management tools out there!"

Author image

MO AL-GHORAIRY

Founder, Turkishware.com

Crowdfire helps you with your end-to-end Social Media process, right from publishing your content to analysing it. It helps me understand what’s working for me and how should I refine my strategies to make the most of Social Media."

Author image

Alexandre Augrain

Social Media consultant

Crowdfire, Youtube kanalıma daha fazla trafik göndererek müziğim için daha fazla dinleyici elde etmeme yardımcı oldu. Pazarlama çalışmalarıma başladıktan sonra yaklaşık 20.000 yeni kişiye ulaştım."

Author image

Jay Carteré

Şarkıcı ve Yapımcı

If you are looking for the best social media management platform for any industry ranging from education, medical, engineering, non-profit or any field Crowdfire is the best alternative out there. The hassle-free user interface and the ease of the functionality along with automated reports have helped us boost the organization marketing choices. What I like the best about Crowdfire is their customer support and the competitors' analysis which helps Idea Hub Nepal in building a strong strategy to move ahead."

Author image

KAMAL SUBEDI

CEO, Idea hub Nepal

Ben artık işe yarayıp yaramayacağı belli olmayan reklamlara tonla para harcamıyorum. Crowdfire'a oturum açıyorum ve sattığım şeyle gerçekten ilgilenen müşteriler buluyorum. Bu müşteriler beğeniyor, yorum yapıyor, katılıyor, sitemi ziyaret ediyor ve satın alıyor! Satışlarda %100'lük bir artış gerçekleşti!”

Author image

Laura

Boutiqueestella'nın Sahibi

Crowdfire, çalışmalarımı doğru kalabalıkla paylaşabilmem için bana yardım etti. Bilmeniz gereken her şeyin mükemmel bir genel bakışını size sunuyor ve tüm işlemleri sizin için çok daha kolay ve hızlı hale getiriyor."

Author image

Nina

Çizer ve Serbest Tasarımcı

Haydi, Başlayalım!