Her gün çevrimiçi büyümene yardım edecek süper akıllı pazarlama yardımcın.

Desteklenen İşletim Sistemleri:        
Nasıl işlediğini burada görebilirsin
How It Works 2

İlgi alanlarınıza uygun, ilgili içerikleri keşfedin

Takipçilerinizin beğeneceği makale ve görüntüleri otomatik olarak keşfedin, tüm sosyal medya profillerinizde paylaşın ve zaman çizelgeniz işlesin!

How It Works 3

Kendi bloglarınızdan ve sayfalarınızdan içerik paylaşın

Web sitenizdeki, blogunuzdaki veya online mağazalardaki güncellemeleri inceleyin ve sosyal medya profillerinizde kolayca paylaşmak üzere, her güncelleme için hızlı, güzel iletiler oluşturun!

How It Works 4

Tüm içeriklerinizi önceden takvimlendirin

Tüm iletilerinizi önceden takvimlendirin ve en iyi zamanlarda veya seçeceğiniz zamanlarda otomatik olarak yayınlayın, zamandan ve emekten büyük tasarruf edin!

How It Works 5

Her sosyal ağ için özelleştirilmiş iletilere sahip olun

İletilerinizi tüm sosyal profilleriniz için otomatik olarak özelleştirin, iletileri her sosyal ağ için ayrı ayrı özelleştirme zahmetinden kurtulun!

Amazing Features 1
Beğendiğiniz konulara göre görüntüler alın
Amazing Features 2
Beğendiğiniz makaleleri paylaşmak için Chrome uzantısını kullanın
Amazing Features 3
Kendi RSS akışlarınızı ekleyin

19 Milyondan Fazla Kullanıcı

dünyanın her yerinden Crowdfire kullanıyor!💥

İlk gecede bir e-kitabın 100'den fazla kopyasını satmayı başardım... bu da daha fazla kitabın satılmasına sebep olan bir kar topu etkisi oluşturdu.”

Author image

Patric Morgan

Yazar ve Blogcu

Crowdfire’s Advanced Analytics is detailed and easy to understand. The ease with which I can access the data for all the Social accounts at one place makes it worthwhile"

Author image

Alexandre Augrain

Digital Marketer

Crowdfire, Youtube kanalıma daha fazla trafik göndererek müziğim için daha fazla dinleyici elde etmeme yardımcı oldu. Pazarlama çalışmalarıma başladıktan sonra yaklaşık 20.000 yeni kişiye ulaştım."

Author image

Jay Carteré

Şarkıcı ve Yapımcı

Ben artık işe yarayıp yaramayacağı belli olmayan reklamlara tonla para harcamıyorum. Crowdfire'a oturum açıyorum ve sattığım şeyle gerçekten ilgilenen müşteriler buluyorum. Bu müşteriler beğeniyor, yorum yapıyor, katılıyor, sitemi ziyaret ediyor ve satın alıyor! Satışlarda %100'lük bir artış gerçekleşti!”

Author image

Laura

Boutiqueestella'nın Sahibi

Crowdfire ile pazarlama çalışmalarımıza başladıktan sonra birkaç ay içinde internet sitemize gelen ziyaretçilerde %300'lük ve reklam gelirlerimizde %200'lük bir artış gördük. İçeriğinizi hedef kitleyle paylaşarak yoğun bir gelir elde etme potansiyelini size sunuyor... tek yapmanız gereken günde beş dakika ayırmak!"

Author image

Kyle Zuvella

Kurucu, Faraway Guide

Crowdfire, çalışmalarımı doğru kalabalıkla paylaşabilmem için bana yardım etti. Bilmeniz gereken her şeyin mükemmel bir genel bakışını size sunuyor ve tüm işlemleri sizin için çok daha kolay ve hızlı hale getiriyor."

Author image

Nina

Çizer ve Serbest Tasarımcı

Haydi, Başlayalım!